Jak wybrać najlepszą mikrofalówkę? Porównanie modeli

Nowoczesna mikrofalówka na blacie kuchennymMikrofalówki są niezbędnym wyposażeniem każdej kuchni, które ułatwia szybkie i łatwe podgrzewanie jedzenia. Jednak wybór odpowiedniego modelu spośród wielu dostępnych na rynku może nie być prosty. Warto wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak moc, pojemność i funkcje. Aby pomóc Ci w dokonaniu zakupu, z którego będziesz naprawdę zadowolony, w tym artykule porównamy pięć szczególnie wartych uwagi modeli marki Toshiba.

Z tekstu dowiesz się:

  • czym wyróżnia się mikrofalówka Toshiba MM-EM20P(WH),
  • jakie funkcje ma kuchenka Toshiba MWP-MG20P(BK),
  • na jakie zalety modelu MM-EM23P(BK) warto zwrócić uwagę,
  • jakie ciekawe cechy i funkcje ma kuchenka mikrofalowa Toshiba MM-EG23P(BK),
  • czym jest funkcja konwekcji, którą została wyposażona mikrofalówka MW2-AC25TF(BK).

Poniżej znajdziesz garść informacji na temat kilku mikrofalówek Toshiba: MM-EM20P(WH), MWP-MG20P(BK), MM-EM23P(BK), MM-EG23P(BK) i MW2-AC25TF(BK). Warto poznać je bliżej, ponieważ nie bez powodu każdy model z tej rodziny ma swoich zwolenników!

Toshiba MM-EM20P(WH) - mała mikrofalówka, duże możliwości

Mikrofalówka Toshiba MM-EM20P(WH) ma moc 800 W i pojemność 20 litrów. Jest wyposażona w funkcję gotowania wieloetapowego, która ułatwia przygotowywanie przeróżnych potraw dokładnie tak, jak chcesz. Ma też funkcję rozmrażania czasowego lub wagowego. Ponadto użytkowanie jej jest czystą przyjemnością dzięki praktycznemu timerowi i wyświetlaczowi LED.

Toshiba MWP-MG20P(BK) - moc grilla w niewielkiej kuchence

Kuchenka mikrofalowa Toshiba MWP-MG20P(BK) ma moc 700 W i pojemność 20 litrów. Daje możliwość rozmrażania czasowego i wagowego. Ten model jest wyposażony w 9 programów automatycznych oraz bardzo praktyczną funkcję grillowania o mocy 1000 W, dzięki której można przygotować chrupiące potrawy.

Toshiba MM-EM23P(BK) - uniwersalny wybór do wielu kuchni

Kolejny model, czyli Toshiba MM-EM23P(BK), ma moc 800 W i pojemność 23 litrów. Posiada funkcję automatycznego rozmrażania oraz funkcję auto cook do łatwego przygotowywania potraw. W porównaniu do kuchenki MM-EM20P(WH) ma większą pojemność, co oznacza, że pomieści więcej. To bardzo uniwersalny model, który sprawdzi się w wielu domach.

Toshiba MM-EG23P(BK) - gotowanie i grillowanie w zasięgu ręki

Mikrofalówka Toshiba MM-EG23P(BK) ma moc 800 W i pojemność 23 litrów. Warto zwrócić uwagę na jej przydatne funkcje, takie jak memory (zapisywanie ustawień), rozmrażanie czasowe i wagowe czy gotowanie wieloetapowe. Co ważne, ten model dodatkowo oferuje możliwość gotowania mikrofalowego z grillem, z przewagą jednej lub drugiej opcji.

Toshiba MW2-AC25TF(BK) - duża pojemność i funkcja konwekcji

Ostatnia już w naszym zestawieniu mikrofalówka to Toshiba MW2-AC25TF(BK) o mocy 900 W i pojemności aż 25 litrów. Ma ona funkcje gotowania dwuetapowego i grillowania. Wyróżnikiem tego modelu jest możliwość gotowania konwekcyjnego, która pozwala korzystać z mikrofalówki jak z piekarnika - dzięki równomiernemu rozłożeniu strumienia ciepła w całej komorze urządzenia.

Wiesz już, czym wyróżniają się poszczególne modele kuchenek. Kup mikrofalówkę Toshiba, która spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i zobacz, jak codzienne czynności kuchenne staną się znaczne prostsze. Pełna gama kuchenek mikrofalowych Toshiba jest dostępna w sklepach, takich jak Media Expert, RTV Euro AGD i nie tylko!