Popularny kurier sklepów internetowych

KurierKurier UPS to jeden z przewoźników, który cieszy się zaufaniem klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nadają oni paczki i palety krajowe oraz zagraniczne, a szeroki wybór opcji pozwala każdą usługę dopasować do indywidualnych potrzeb. Po sprawdzonego kuriera UPS korzystają więc ci, którzy nadają okazjonalnie, jak i ci, dla których regularna sprzedaż czy też wymiana towarowa są podstawą prowadzonej działalności. Jednym i drugim zależy na szybkich, rzetelnych i terminowych doręczeniach.

Niezwykle istotna jest też cena UPS. Przewoźnik dysponuje nowoczesną flotą aut, stale rozwija również technologię i dostosowuje się do potrzeb klientów. Na stronie internetowej można znaleźć szereg praktycznych modułów. Wśród nich jest najpopularniejsze jest UPS śledzenie przesyłki. To opcja bezpłatna, z której korzystać może zarówno nadawca, jak i odbiorca.

Jak zamówić kuriera UPS?

By nadać paczkę UPS, nie trzeba wychodzić z domu. Wszystkich formalności dopełniamy przed ekranem komputera. Trzeba wypełnić intuicyjny formularz, w który wpisuje się podstawowe parametry przesyłki takie jak wagę i wymiary przesyłki. Trzeba pamiętać o tym, że tańsza będzie paczka standardowa i zawsze należy dokładać starań, by przygotować ją zgodnie z zaleceniami przewoźnika. UPS dostarcza przesyłki o wadze do 70 kg. Za granicę można wysłać przesyłkę do 30 kilogramów. Wewnątrz nie mogą znaleźć się towary zabronione w transporcie na mocy krajowych i międzynarodowych restrykcji. Poza tym ładunek musi być zabezpieczony w taki sposób, by nienaruszony dotarł do odbiorcy.

Na podstawie parametrów paczki oraz wybranych opcji dodatkowych takich jak na przykład pobranie, ubezpieczenie, przeadresowanie czy powiadomienia SMS otrzymamy wycenę usługi oraz prognozowany czas doręczenia. Opcja UPS śledzenie (https://www.globkurier.pl/faq/tracking/sledzenie-przesylki-ups/) jest natomiast bezpłatna i umożliwia sprawdzenie statusu przesyłki. By z niej skorzystać, trzeba wprowadzić numer listu przewozowego w odpowiedni moduł.

Jak działa UPS tracking?

List przewozowy generuje się w czasie wysyłania paczki po opłaceniu usługi. Nakleja się go na karton, a numer jest niezbędny, aby uruchomić UPS śledzenie przesyłki. Przydaje się też w przypadku kontaktu z kurierem zarówno za pomocą infolinii, jak i narzędzi internetowych. UPS śledzenie to jedna z najczęściej wykorzystywanych opcji przez nadawców i odbiorców. Informacje na temat aktualnego statusu przesyłki, prognozowanego czasu doręczenia, a także zamknięcia usługi. Takie dane pozwalają dostosować swoje plany do tego, kiedy przyjedzie kurier. Są także ważne dla właścicieli sklepów internetowych, dla których czas jest priorytetem i muszą oni wiedzieć, że odbiorca już odebrał przesyłkę i transakcję można uznać za zakończoną.

Komentarze