Kurs Business Intelligence - zostań analitykiem Big Data z Future Collars

Kurs business intelligenceUmiejętne poruszanie się wśród gąszczu danych to obecnie podstawa zachowania konkurencyjności w branżach związanych z nowymi technologiami, marketingiem, sprzedażą, bankowością czy usługami. Skuteczna analiza danych pozwala zaobserwować pewne trendy i wyjść im naprzeciw, jednak do tego wymagane jest nabycie umiejętności związanych z Business Intelligence, czyli aktualnie jednym z dynamiczniej rozwijających się działów IT.

Deweloperzy Power BI nie mogą w ostatnim czasie narzekać na brak atrakcyjnych ofert pracy, dlatego czemu by nie spróbować swoich sił jako specjalista Business Intelligence? W nabyciu podstawowych umiejętności z tej dziedziny pomóc może kurs Future Collars - sprawdź, czemu warto zostać deweloperem Business Intelligence.

Poszerz swoje kompetencje lub całkowicie zmień branżę z kursem Business Intelligence od Future Collars

O tym, że coraz większą rolę w biznesie odgrywa skuteczna analiza danych, wie chyba każdy, kto próbował prześledzić powstanie danego trendu czy zaobserwować powtarzające się tendencję. Coraz większa liczba firm z różnych dziedzin opiera swoje działania na prognozach analityków Big Data, dlatego usługi takich specjalistów stały się w ostatnim czasie niezwykle popularne. Osoby specjalizujące się w Data Analytics mogą pochwalić się zarobkami rzędu 12500 zł netto, a do tego jest to jedna z dynamiczniej rozwijających się dziedzin IT zarówno na rodzimym, jak i globalnym rynku.

Swoją przygodę z Business Intelligence, czyli wykorzystaniem analizy danych w praktyce, można rozpocząć na wiele sposobów, a jednym z prostszych jest skorzystanie z kursu autorstwa Future Collars. W trakcie 10-tygodniowego szkolenia uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę z zakresu praktycznej obsługi narzędzi wykorzystywanych przez profesjonalnych deweloperów BI. Pozwolą one na analizowanie i modelowanie danych pochodzących z różnych źródeł, co umożliwi przeprowadzanie trafnych analiz ułatwiających podjęcie adekwatnej do danej sytuacji decyzji.

Kurs Business Intelligence od Future Collars to również pomoc przy rekrutacji

Deweloperzy z różnych działów IT od zawsze mogli liczyć na wysokie wynagrodzenie - nie inaczej jest w przypadku specjalisty Business Intelligence, dlatego inwestycja w kurs Future Collars to dobrze wydane pieniądze, które szybko mogą zwrócić się z nawiązką. Zajęcia przeprowadzane są dwa razy w tygodniu przez dwóch mentorów Business Intelligence, którzy pomogą opanować podstawy BI i przećwiczyć je na różnych case study.

Jeśli jednak okaże się, że analiza danych nie jest tym, czym chciałbyś się w przyszłości zajmować, kurs Business Intelligence od Future Collars ma 2-tygodniowy okres próbny. Jeśli w trakcie pierwszych 14 dni trwania kursu uznasz, że wolisz skupić się na czymś innym, otrzymasz większość swoich pieniędzy z powrotem.