3 pomysły do czego przydadzą ci się woreczki strunowe

Woreczki strunoweWoreczki strunowe to jedna z najpotrzebniejszych rzeczy zarówno w biurze, jak i w domu. Są produkowane wg. najnowszych technologii i posiadają certyfikat bezpieczeństwa, także dla kontaktu z żywnością. Ułatwiają przechowywanie, chronią przed wilgocią, brudem i są niezwykle wytrzymałe. Jeżeli jeszcze ich nie używasz, to znaczy, że nie wiesz, jak bardzo taki drobiazg może ułatwić życie.

Jeżeli należysz do osób przedsiębiorczych i pomysłowych, które lubią funkcjonalność, powinieneś zawsze mieć w zapasie woreczki strunowe. Przydadzą ci się w twoim biurze i w domu. Zwłaszcza, że takie torebki występują w wielu rozmiarach, można więc przechowywać w nich nieskończenie wiele, nawet dużych rzeczy.

Woreczki strunowe mają wiele zastosowań, a oto kilka z nich:

1. Rozmiar mini

  • Woreczki strunowe przydają się idealnie, jeżeli pragniemy przechować i nie pogubić maleńkich elementów. W biurze mogą to być jakieś śrubki, spinacze, naboje do piór, gumki na słuchawki, itd.
  • W sklepach wysyłkowych najmniejszy rozmiar woreczków sprawdza się do wysyłki próbek dla klientów. Zawsze miłym gestem w stronę klienta jest podarowanie mu czegoś ekstra i dołożenie do zakupów. W zależności od branży może to być próbka przypraw, herbaty, nowe fleki do butów, specjalny płyn do prania odzieży technicznej (sportowej), kolorowe gumki do słuchawek itd. Małe woreczki strunowe są idealne do wysyłki gratisów.
  • W domu dobrze się sprawdzą do przechowania rozparowanej lub zepsutej biżuterii, której elementy chcemy mieć w jednym miejscu, śrubki od konkretnego fotela, pierwszego ząbka naszej pociechy.

2. Rozmiar midi

  • Woreczki strunowe mają tę wspaniałą cechę, że można je otwierać i zamykać wiele razy, co sprawdza się zarówno w sklepie, jeśli np. sprzedajesz jakieś niewielkie rzeczy, jak i w domu.
  • W biznesie, w zależności od branży to dobry materiał do przechowywania śrubek itp., karmy dla zwierząt, lekarstw na sztuki, guzików, korali, nakrętek, wałków, spinek do włosów itd. Średnie woreczki strunowe dobrze sprawdzają się także w biznesie wysyłkowym. Można w nie łatwo spakować różne niewielkie przedmioty przed spakowaniem w kopertę bąbelkową lub pudełko. To wygodne i pomocne rozwiązanie.
  • W domu rozmiar pośredni woreczków dobrze sprawdza się w kuchni. Można w nie chować jedzenie do lodówki, a także produkty spożywcze do zamrażalki. W lodówce owoce i warzywa, a także sery czy nawet kawa mielona zachowują dłużej świeżość i intensywny aromat. W zamrażalce produkty schowane w woreczkach mogą być podpisane. Nie robi się wtedy bałagan i zawsze wiemy, co i kiedy zostało zamrożone. To bardzo przydatne podejście, by zachować pełnię wartości odżywczych i zdrowia.
  • Woreczki strunowe to również idealne rozwiązanie na przechowywanie lekarstw, przypraw, a także różnych przedmiotów, w tym kosmetyków w podróży.

3. Rozmiar maxi

  • Duże woreczki strunowe w biznesie mogą być wykorzystywane do wysyłki różnego rodzaju przedmiotów, ale również do zabezpieczenia dokumentów przed zabrudzeniem czy wilgocią.
  • W domu i w podróży także warto chować do woreczków dokumenty, gdyż wtedy mamy gwarancję, że nie zamokną i się nie zabrudzą. Można także schować np. klocki, karty do gry, akcesoria kosmetyczne, buty, odzież na wycieczce, która chcemy, aby pozostała sucha itd.

Źródło: www.esklep.poczta-polska.pl.

Komentarze