Wózek niskiego podnoszenia

Wózek niskiego podnoszeniaWózek niskiego podnoszenia - chyba każdy z nas widział takie urządzenie. Jest to jedno z najpopularniejszych urządzeń jakie możemy obserwować w naszym codziennym życiu. Gdzie je można spotkać? Oczywiście w super marketach.

W naszej codziennej pracy najważniejsze są uniwersalne i niezawodne rozwiązania. Tam gdzie niezbędna jest maksymalna funkcjonalność, wydajność i ekonomia, najskuteczniej sprawdza się wózek widłowy niskiego podnoszenia. Jest to wysokiej jakości produkt przystosowany do codziennych obowiązków.

Wózki widłowe tego typu zostały zaprojektowane z myślą o ergonomii użytkownika i maksymalnej efektywności. Jest on przystosowany do pracy z niskim lub średnim obciążeniem. Przeważnie jest on dostępny w czterech klasach załadunku: 1,4 tony; 1,6 tony; 1,8 tony oraz 2,0 tony.

Taki wózek zasilany jest elektrycznie. Jest on funkcjonalny i komfortowy, a co najważniejszy łatwy w obsłudze. Gdzie zwykła sprzedawczyni z super marketu z pewnością nie będzie miała problemów z obsługą takiego wózka widłowego. Główną cechą takich wózków jest przemyślana konstrukcja, która ułatwia codzienną pracę operatora. Jest wyposażony przeważnie w ergonomiczny dyszel i zapewnia najlepszą pozycję prowadzenia nawet na niewielkiej przestrzeni, pozwalając jednocześnie pracownikowi na dokładną obserwację procesu załadunku. Obecna technologia jest przystosowana do zarówno prawo- jak i leworęcznych osób.

Ocena: 5.0

Komentarze