F-Secure - nowoczesne rozwiązania IT dla firm

F-SecurePrzedsiębiorstwa stoją przed wieloma wyzwaniami, gdy mowa o zapewnieniu sobie bezpieczeństwa przed cyberatakami. Codzienną ochronę zapewniają nowoczesne rozwiązania IT, które prawidłowo wdrożone chronią zarówno przed zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi zagrożeniami.

Technologia - nowoczesne rozwiązanie i wyzwanie

Digitalizacja i rozwój technologii zmieniają oblicze biznesu. Firmy stosujące nowoczesne narzędzia mogą lepiej konkurować z innymi przedsiębiorstwami i skuteczniej walczyć o klienta. Postęp technologiczny ma niestety ciemną stronę - z upowszechnieniem się cyfryzacji wiążą się zagrożenia. W 2018 r. 68 proc. polskich przedsiębiorstw zostało dotkniętych cyberatakami1. Wyzwaniem dla współczesnych firm jest przede wszystkim umiejętne radzenie sobie z identyfikowaniem zagrożeń i obrona przed nimi.

W wielu firmach odpowiedzialność za obszar bezpieczeństwa informacji przejmują dyrektorzy, pracownicy sektora IT lub zewnętrzny, wyspecjalizowany podmiot (outsourcing usług). Każda z osób odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa musi posiadać komplet narzędzi, za pomocą których będzie rozpoznawać zagrożenia, a także chronić wszystkie dane należące do firmy.

F-Secure - produkty stworzone z myślą o firmach

Współczesne przedsiębiorstwa muszą dynamicznie odpowiadać na zmiany zachodzące wokół nich. Jednym z wyzwań jest zagwarantowanie cyberbezpieczeństwa, a w tym pomaga dedykowane oprogramowanie.

Firma Vida, która specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw z sektora MSP, korporacji, szkół i uczelni oraz jednostek administracji publicznej, proponuje przedsiębiorcom kompleksowe rozwiązania F-Secure. Po przeanalizowaniu aktualnie stosowanych zabezpieczeń i zdiagnozowaniu zagrożeń, może ona wdrożyć niezbędne rozwiązania, np. zaproponować oprogramowanie F-Secure Business Suite (https://www.vida.pl/antywirusy/f-secure-business-suite), które jest kompleksowym pakietem zabezpieczającym.

F-Secure

Audyt bezpieczeństwa - sprawdź, czy na pewno jest bezpieczny

Na cyberatak jest narażona każda firma działająca na rynku. Nie każda jednak musi odczuć konsekwencje utraty danych - wystarczą nowoczesne zabezpieczenia. Chcesz zyskać pewność, że Twoja infrastruktura informatyczna jest odpowiednio chroniona? Weź udział w konkursie organizowanym przez firmy Vida i F-Secure i wygraj audyt bezpieczeństwa IT o wartości 5000 zł.

W ramach audytu sprawdzimy, czy w Twojej infrastukturze występują luki. To właśnie one są główną przyczyną naruszeń bezpieczeństwa. Do tego zadania wykorzystamy innowacyjne, kompleksowe rozwiązanie w postaci F-Secure Radar. Szczegóły konkursu i formularz znajdziesz na stronie internetowej Vida.pl.

1. Barometr cyberbezpieczeństwa. W obronie przed cyberatakami, https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/pl/pdf/2019/04/pl-Raport-KPMG-Barometr-Cyberbezpieczenstwa-W-obronie-przed-cyberatakami.pdf (dostęp 13.05.2019)

Ocena: 5.0

Komentarze